Previous
Next

Tworzymy z pasją dla Ciebie

O NAS

Tworzymy młody zespół z pasją i chęcią tworzenia przestrzeni w sposób kreatywny i niepowtarzalny. Projektując tereny zieleni staramy się spełnić wszystkie stawiane przed nami wyzwania, tworząc w ten sposób Państwa wymarzony zielony zakątek. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wykorzystując zdobyte wykształcenie i doświadczenie łączymy w harmonijną całość Państwa i naszą wizję ogrodu, przygotowując kompleksowy projekt zagospodarowania działki, który następnie realizujemy w terenie. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i w północnej części województwa mazowieckiego. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług 🙂
Anna i Łukasz Kozioł

NASZE USŁUGI

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy projekty ogrodów przydomowych, przy instytucjach, hotelach, zieleni na terenach użyteczności publicznej. Przygotowujemy również projekty nawierzchni oraz kompleksowe projekty systemów nawadniających.

URZĄDZANIE

Realizacje naszych projektów staramy się wykonać z jak największą starannością. Prace planujemy w taki sposób, aby inwestor mógł jak najszybciej cieszyć się widokiem swojego ogrodu. W realizacji założenia wykorzystujemy materiały współgrające z istniejącym otoczeniem, aby mogły tworzyć z nim harmonijną całość.

PIELĘGNACJA

Aby cieszyć się pięknem swojego ogrodu przez długie lata należy go pielęgnować. My robimy to z zamiłowania i wielką radością, tak aby mógł on cieszyć Państwa oczy swoim pięknem i stanowić niezwykłą oazę w czasie odpoczynku. W ramach pielęgnacji wykonujemy wszystkie prace związane pielęgnacją i konserwacją roślin, trawników, nawierzchni, systemów nawadniających itp.

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

System automatycznego nawodnienia pozwala zadbać o piękny wygląd ogrodu w optymalny sposób wykorzystując zasoby wodne. oszczędza również czas, który należałoby przeznaczyć na dbanie o ogród.

Previous
Next

Nasze projekty